Szafa narożna

Szafa narożna

Wykorzystaj wszystkie kąty
Pojemny mebel, z którym zaoszczędzisz dużo miejsca

To najbardziej funkcjonalny sposób na wykorzystanie kątów w małym, jak i dużym mieszkaniu. Narożne meble pozwalają zwiększyć powierzchnie do przechowywania, nie pozbawiając Cię tym samym swobody poruszania się po pomieszczeniu. Nie musi być to ciężka bryła, która przytłacza delikatną i romantyczną stylizację. Nowoczesne szafy narożne to symbol lekkości w dużym rozmiarze. Mogą być eleganckie i stylowe lub wtapiać się w ścianę, pozostają praktycznie niewidoczne.

Szafa narożna

Projekt szafy narożnej

Spójrz na pomieszczenie, w którym chcesz ją ustawić. Jaką ma powierzchnię i kształt? Jakie jeszcze meble się w nim znajdują? Czy możesz dokonać zmian, aby lepiej zagospodarować wnętrz? A może jesteś na etapie projektowania swojej nowej sypialni? Szafa narożna musi współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia, zarówno pod względem estetyki, jak też wygody użytkowania i funkcjonalności. Szafa narożna ma najczęściej wysokość od 200 do 250 cm, powinna zajmować całą wysokość ściany, aby przy suficie nie pozostała wolna przestrzeń. Trudno jest zagospodarować tak niewielką przestrzeń, która w konsekwencji zbiera tylko kurz.

Standardowe szafy narożne mają formę prostej bryły ze ściętymi bokami. Jeżeli zapoznasz się z najnowszymi trendami, to dostrzeżesz duże zmiany w projektach tego typu szaf. Odchodząc od powszechni znanych i już niezaskakujących standardów, zmierzamy w kierunku szaf narożnych w kształcie „L”. Taki mebel składa się z dwóch modułów, ustawionych prostopadle względem siebie, jeden jest dłuższy, mogą mieć również różną głębokość. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, aby w szafie zastosować zarówno drzwi przesuwne, jak też uchylne. Wybierając drzwi i fronty, kieruj się przede wszystkim wygodą, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do zawartości szafy i nie pozbawić niepotrzebnie pomieszczenia zbyt dużej ilości wolnego miejsca.

Jej wnętrze możesz dowolnie zaaranżować. Mogą się w niej znaleźć półki, szuflady, kosze, drążki na wieszaki, a także wieszaki na spodnie, krawaty i paski oraz wysuwane wieszaki.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni, aranżacja wnętrza z uwzględnieniem całej jego powierzchni. Narożna szafa stanowi idealne miejsce do przechowywania ubrań i sprzętów domowych w małych pomieszczeniach o nietypowym układzie. Świetnie sprawdzi się też w dużej sypialni jako szafa w kształcie litery „L”. A która opcja pasuje do Twojego projektu? Sprawdź, jak będzie się prezentować w Twoim mieszkaniu.

ZOBACZ TAKŻE

newsletter kuchnia na wymiar

ODKRYJ 10 ZASAD IDEALNEJ KUCHNI

Nareszcie nie musisz przeszukiwać zakamarków Internetu, aby zebrać wszystkie niezbędne informacje. Zrezygnuj z kosztownej metody prób i błędów – skorzystaj z pakietu praktycznych wskazówek opracowanych przez naszych specjalistów i zaplanuj kuchnię swoich marzeń!

Zobacz, co o nas mówią

MEBLE NA WYMIAR - KRAKÓW - OPINIE

Naszą wizytówką są rzetelne rekomendacje Klientów.
Mamy nadzieję, że już wkrótce z dumą zaprezentujemy także i Twoją opinię!

Przygotowane dla mnie meble kuchenne okazały się naprawdę bardzo dobrymi produktami. Znakomite wykonanie i świetnie zaprojektowane, idealnie pasują do reszty mojego mieszkania. Dzięki skorzystaniu z oferty kuchnie na zamówienie każdy mebel idealnie do siebie pasuje i co ważne nie zajmuje zbędnego miejsca w pomieszczeniu. Obsługę klienta również oceniam bardzo wysoko. To nie był to mój pierwszy zakup mebli kuchennych na wymiar w Krakowie, a dzięki firmie Szaman, na pewno nie ostatni. Zaskoczeniem okazała się bardzo rozsądna cena za tak dużą ilość pracy. Serdecznie polecam.

Zbigniew Dyrlik, Brzesko

Wykonane dla nas meble na zamówienie nie miały żadnych wad. Otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje na temat mebli kuchennych. Dzięki przygotowanemu projektowi wiedzieliśmy jak będzie wyglądać nasza kuchnia jeszcze przed przygotowaniem naszych mebli! Firma potraktowała nas w sposób zasługujący na wysokie uznanie, a obsługa przez cały czas była bardzo profesjonalna i sympatyczna, za co jesteśmy jej wdzięczni. Brawo!

Magda Latocha, Kraków

Wiem coś na temat tego jak trudno jest wybrać meble do swojej kuchni. Sporo czasu zajęło mi zdecydowanie czy kupuję gotowe elementy, czy wybiorę meble na zamówienie w Krakowie od dobrego producenta. Ostatecznie wybrałam tę drugą opcję, bo mam sporej wielkości kuchnię. Miałam upatrzony styl, więc brakowało mi już tylko profesjonalistów mogących spełnić moje marzenie. Na początek zupełnie za darmo otrzymałam odpowiadający moim wymaganiom projekt, a następnie fachowcy zajęli się jego realizacją. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo

Ewelina Zawadzka, Kraków

SZYBKI KONTAKT

Zmienimy Twoje pytania w wyczerpujące odpowiedzi.
Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność są do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI WYCENY

Partnerzy

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner

ZAINTERESOWANY? DO DZIEŁA!

Czas na kuchnię Twoich marzeń!

Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywne rozwiązania są do Twojej dyspozycji

ZADZWOŃ LUB NAPISZ