Kosze cargo

Kosze Cargo

Łatwy dostęp do całej zawartości
Kosz cargo symbolem nowoczesnej funkcjonalności

Są obecne praktycznie we wszystkich nowoczesnych systemach kuchennych. Doskonale odzwierciedlają charakter współczesnych projektów kuchni, które łączą minimalistyczny design z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Kosze cargo przeznaczone są do przechowywania produktów cięższych, które nie powinny znajdować się w typowych szafkach. Wynika to z ich unikalnej konstrukcji i możliwości „dźwignięcia” większego ciężaru. Równie dobrze możesz je jednak przeznaczyć na każdy inny rodzaj produktu. Świetnie sprawdzi się do przechowywania makaronów, kasz, ryżu oraz płatków śniadaniowych.


Kargo niskie

W optymalnie zaprojektowanej kuchni nawet najwęższa przestrzeń jest zagospodarowana. Aby w pełni wykorzystać szafki dolne, potrzebujemy systemów, które wydobędą zawartość na zewnątrz i umożliwią łatwy dostęp do ich wnętrza. Niezależnie od tego, co jest akurat potrzebne: blacha do pieczenia, środki czystości, czy produkty spożywcze, zawartość każdej szafki musi być na wyciągnięcie ręki. Właściwie zlokalizowany niskie cargo sprawi, że wszystkie potrzebne przedmioty będą dostępne w każdej chwili.

CookingAGENT

CookingAGENT to kompaktowe cargo do przechowywania produktów używanych najczęściej podczas gotowania posiłków. Dobra organizacja to klucz do sprawnej pracy także w kuchni.

Dlatego akcesoria i przybory kuchenne, bez których nie sposób się obyć, powinny być stale pod ręką. CookingAGENT pozwala zebrać wszystko, co niezbędne w jednym miejscu – przyprawy, butelki z octem i oliwą,
deski do krojenia i najróżniejsze akcesoria. System elastycznie dopasowuje się do indywidualnego stylu pracy w kuchni każdego domownika.

YouboXx

Modułowość i elastyczność

Perfekcyjne przechowywanie i organizacja to klucz do sukcesu w planowaniu kuchni. Dobra organizacja wymaga, by przedmioty pokrewne znajdowały się blisko siebie. Podzielenie wnętrza szafki na mniejsze powierzchnie sprzyja zachowaniu porządku i łatwemu odnajdywaniu niezbędnych produktów i przedmiotów. Wystarczy jeden ruch ręką, aby wysunąć system YouboXx, a wraz z nim cała zawartość natychmiast pojawia się w zasięgu wzroku i ręki użytkownika. Każdy domownik może indywidualnie dopasować poziomy szafki zgodnie ze swoimi potrzebami i przyzwyczajeniami, dowolnie zestawiając koszyki i pojemniki YouboXx.

Wysokie Cargo

Nowe trendy w urządzaniu kuchni stawiają za cel wygodę i dobre samopoczucie domowników. Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem jest układ, w którym występuje ściana wysokich szaf, pełniących rolę spiżarni. W wysokiej zabudowie mamy nie tylko lodówkę, ale również pojemne cargo, wypełnione produktami i naczyniami. Otwieramy front takiej spiżarni, a półki płynnie wysuwają się do przodu.

 • Idealnie wpasowuje się nawet w stosunkowo wąską przestrzeń, zapewniając maksymalne wykorzystanie miejsca do przechowywania i umożliwiając wygodny dostęp do zawartości;
 • Doskonałe rozwiązanie do przechowywania produktów spożywczych, nie wymagających chłodzenia;
 • Zapasy mogą być umieszczone w jednej, wyodrębnionej przestrzeni;
 • Wgląd i dostęp do wnętrza jest możliwy z obu stron szafki;
 • Wyhamowanie przy zamykaniu i otwieraniu (jako opcja);
 • Możliwość zawieszenia koszy na wybranej wysokości, dzięki systemowi haczyków rozmieszczonych co 100 mm;
Kosze cargo

Dlaczego kosz cargo powinien znaleźć się w Twojej kuchni?

Kosze cargo wysuwają się wraz z szafką, działają podobnie jak szuflady, jednak w ich przypadku zawsze wysuwamy całą zawartość, do której dzięki temu mamy łatwy dostęp. Konstrukcja koszy cargo sprzyja przechowywaniu w nich produktów cięższych i o większych gabarytach. Można z ich wykorzystaniem zagospodarować wąskie wnęki, które zostały nam między szafkami, a także narożniki, zwiększając tym samym przestrzeń do przechowywania. Kosze cargo mogą przybierać różne rozmiary, a zatem możemy je wykorzystać w małej i dużej kuchni.

Małe kosze cargo

Kiedy zostaje Ci niewielka przestrzeń, w której niemożliwe jest zamontowanie typowej szafki, aby była ona wystarczająco funkcjonalna, sprawdzi się doskonale mały kosz cargo. Potrzebujesz minimum 15 cm wolnej przestrzeni, aby umieścić w niej wąski kosz cargo.

Cargo Mini może mieć 2-3 kosze lub 1 kosz i wieszak na ściereczki. Co więcej, w cargo od firmy Peka istnieje możliwość montażu praktycznych pojemników YouboXx .

Duże kosze cargo

Cargo Maxi może zastąpić Ci w pełni funkcjonalną spiżarnię. Wysoki kosz cargo pomieści naprawdę imponujące zapasy. Schowaj w nim napoje, słoiki z przetworami, zapas produktów sypkich i domowe nalewki.

Niewykorzystana przestrzeń między szafkami, chęć posiadania praktycznej spiżarni, a może miejsca do przechowywania produktów o większych gabarytach? Kosze cargo świetnie sprawdzą się zawsze! A jak Ty wykorzystasz je w swojej kuchni? Zaprojektuj swoją przestrzeń do gotowania, nie zapomnij o koszach cargo!

ZOBACZ TAKŻE

newsletter kuchnia na wymiar

ODKRYJ 10 ZASAD IDEALNEJ KUCHNI

Nareszcie nie musisz przeszukiwać zakamarków Internetu, aby zebrać wszystkie niezbędne informacje. Zrezygnuj z kosztownej metody prób i błędów – skorzystaj z pakietu praktycznych wskazówek opracowanych przez naszych specjalistów i zaplanuj kuchnię swoich marzeń!

Zobacz, co o nas mówią

MEBLE NA WYMIAR - KRAKÓW - OPINIE

Naszą wizytówką są rzetelne rekomendacje Klientów.
Mamy nadzieję, że już wkrótce z dumą zaprezentujemy także i Twoją opinię!

Przygotowane dla mnie meble kuchenne okazały się naprawdę bardzo dobrymi produktami. Znakomite wykonanie i świetnie zaprojektowane, idealnie pasują do reszty mojego mieszkania. Dzięki skorzystaniu z oferty kuchnie na zamówienie każdy mebel idealnie do siebie pasuje i co ważne nie zajmuje zbędnego miejsca w pomieszczeniu. Obsługę klienta również oceniam bardzo wysoko. To nie był to mój pierwszy zakup mebli kuchennych na wymiar w Krakowie, a dzięki firmie Szaman, na pewno nie ostatni. Zaskoczeniem okazała się bardzo rozsądna cena za tak dużą ilość pracy. Serdecznie polecam.

Zbigniew Dyrlik, Brzesko

Wykonane dla nas meble na zamówienie nie miały żadnych wad. Otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje na temat mebli kuchennych. Dzięki przygotowanemu projektowi wiedzieliśmy jak będzie wyglądać nasza kuchnia jeszcze przed przygotowaniem naszych mebli! Firma potraktowała nas w sposób zasługujący na wysokie uznanie, a obsługa przez cały czas była bardzo profesjonalna i sympatyczna, za co jesteśmy jej wdzięczni. Brawo!

Magda Latocha, Kraków

Wiem coś na temat tego jak trudno jest wybrać meble do swojej kuchni. Sporo czasu zajęło mi zdecydowanie czy kupuję gotowe elementy, czy wybiorę meble na zamówienie w Krakowie od dobrego producenta. Ostatecznie wybrałam tę drugą opcję, bo mam sporej wielkości kuchnię. Miałam upatrzony styl, więc brakowało mi już tylko profesjonalistów mogących spełnić moje marzenie. Na początek zupełnie za darmo otrzymałam odpowiadający moim wymaganiom projekt, a następnie fachowcy zajęli się jego realizacją. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo

Ewelina Zawadzka, Kraków

SZYBKI KONTAKT

Zmienimy Twoje pytania w wyczerpujące odpowiedzi.
Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność są do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI WYCENY

  Partnerzy

  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner

  ZAINTERESOWANY? DO DZIEŁA!

  Czas na kuchnię Twoich marzeń!

  Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywne rozwiązania są do Twojej dyspozycji

  ZADZWOŃ LUB NAPISZ