Kuchnia minimalistyczna

KUCHNIA MINIMALISTYCZNA

Mniej znaczy więcej.
W kuchni minimalistycznej najważniejsza jest jakość.

Minimalizm wymusza na nas szczególną koncentrację na detalach. Niewielka liczba dodatków sprawia, że widać każde potknięcie projektantów i wykonawców. Potrzeba niezwykłej precyzji, aby powstała kuchnia, w której wszystko będzie doskonałe. Kuchnia minimalistyczna stanowi kwintesencję najważniejszych cech współczesnych wnętrz. Jest ikoną i przedstawicielką nowoczesnego designu. Realizuje koncepcję slow life, modną od pewnego czasu nie tylko w naszym życiu codziennym, lecz także w architekturze i urządzaniu wnętrz. Minimalizm, podobnie jak gotowanie, to filozofia życia. Kiedy połączymy te dwa aspekty, uzyskamy przestrzeń bardzo klarowną, przepełnioną pozytywną energią i w żaden sposób nieprzytłoczoną dodatkami czy bogatymi zdobieniami. W kuchni minimalistycznej jest miejsce tylko na jakość, która we współczesnym świecie designu zawsze podąża w parze z elegancją.

Kuchnia minimalistyczna

Harmonia, spokój i purytanizm

W kuchni minimalistycznej nie musisz z niczego rezygnować, pomimo że nie jest to odpowiednie miejsce na eksperymentowanie z dodatkami. Dominują w niej proste formy i geometryczne kształty. Najczęściej pojawiają się biel, czerń, odcienie szarości, beże, ale też np. granaty. Jeden kolor wytycza kierunek innym, podobnym, które są jedynie dyskretną, biżuteryjną ozdobą wnętrza. To dlatego szafki w minimalistycznej kuchni powinny mieć jednolity kolor – ciemny lub jasny. Uchwyty są najczęściej zintegrowane z frontami, a sprzęt AGD jest ukryty w zabudowie kuchennej. Ciekawe rozwiązanie stanowią meble w kolorze ścian, co sprawia, że stają się praktycznie niewidoczne. Odwrotny efekt osiągniemy, decydując się na fronty w kolorze kontrastującym ze ścianami.

W minimalistycznej kuchni nie ma miejsca na dodatki i dekoracje. Ich funkcję przejmują praktyczne detale, takie jak połyskujące uchwyty czy oświetlenie LED. Zaprojektuj swoją kuchnię, koncentrując się przede wszystkim na jej funkcjonalności.

ZOBACZ TAKŻE

newsletter kuchnia na wymiar

ODKRYJ 10 ZASAD IDEALNEJ KUCHNI

Nareszcie nie musisz przeszukiwać zakamarków Internetu, aby zebrać wszystkie niezbędne informacje. Zrezygnuj z kosztownej metody prób i błędów – skorzystaj z pakietu praktycznych wskazówek opracowanych przez naszych specjalistów i zaplanuj kuchnię swoich marzeń!

Zobacz, co o nas mówią

MEBLE NA WYMIAR - KRAKÓW - OPINIE

Naszą wizytówką są rzetelne rekomendacje Klientów.
Mamy nadzieję, że już wkrótce z dumą zaprezentujemy także i Twoją opinię!

Przygotowane dla mnie meble kuchenne okazały się naprawdę bardzo dobrymi produktami. Znakomite wykonanie i świetnie zaprojektowane, idealnie pasują do reszty mojego mieszkania. Dzięki skorzystaniu z oferty kuchnie na zamówienie każdy mebel idealnie do siebie pasuje i co ważne nie zajmuje zbędnego miejsca w pomieszczeniu. Obsługę klienta również oceniam bardzo wysoko. To nie był to mój pierwszy zakup mebli kuchennych na wymiar w Krakowie, a dzięki firmie Szaman, na pewno nie ostatni. Zaskoczeniem okazała się bardzo rozsądna cena za tak dużą ilość pracy. Serdecznie polecam.

Zbigniew Dyrlik, Brzesko

Wykonane dla nas meble na zamówienie nie miały żadnych wad. Otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje na temat mebli kuchennych. Dzięki przygotowanemu projektowi wiedzieliśmy jak będzie wyglądać nasza kuchnia jeszcze przed przygotowaniem naszych mebli! Firma potraktowała nas w sposób zasługujący na wysokie uznanie, a obsługa przez cały czas była bardzo profesjonalna i sympatyczna, za co jesteśmy jej wdzięczni. Brawo!

Magda Latocha, Kraków

Wiem coś na temat tego jak trudno jest wybrać meble do swojej kuchni. Sporo czasu zajęło mi zdecydowanie czy kupuję gotowe elementy, czy wybiorę meble na zamówienie w Krakowie od dobrego producenta. Ostatecznie wybrałam tę drugą opcję, bo mam sporej wielkości kuchnię. Miałam upatrzony styl, więc brakowało mi już tylko profesjonalistów mogących spełnić moje marzenie. Na początek zupełnie za darmo otrzymałam odpowiadający moim wymaganiom projekt, a następnie fachowcy zajęli się jego realizacją. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo

Ewelina Zawadzka, Kraków

SZYBKI KONTAKT

Zmienimy Twoje pytania w wyczerpujące odpowiedzi.
Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność są do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI WYCENY

  Partnerzy

  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner

  ZAINTERESOWANY? DO DZIEŁA!

  Czas na kuchnię Twoich marzeń!

  Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywne rozwiązania są do Twojej dyspozycji

  ZADZWOŃ LUB NAPISZ