Gniazdko w blacie

Gniazdko w blacie

Więcej możliwości organizacji przestrzeni w kuchni
Korzystaj z urządzeń elektrycznych łatwiej i wygodniej

Podczas gotowania potrzebujesz niekiedy skorzystać z kilku urządzeń elektrycznych – blendera, miksera, tostera oraz maszynki do mielenia. Są też takie sprzęty, które przez cały czas muszą być podłączone do prądu, to m.in. lodówka i kuchenka elektryczna. Dostęp do gniazdek jest jednak ograniczony. Są schowane za szafkami, a nawet w ich wnętrzu, nierzadko wolnych jest niewystarczająca ilość. Problem może rozwiązać przedłużacz, jednak na pewno długi kabel na blacie kuchennym nie ułatwi Ci pracy. Alternatywą dla niego jest gniazdo w blacie, czyli nowoczesna kolumna blatowa z kilkoma punktami do podłączenia urządzeń elektrycznych. Jest niezwykle praktyczna, wysuwa się i chowa, zgodnie z Twoimi aktualnymi potrzebami.

Gniazdko w blacie

Prąd pod ręką

Montując gniazdka na ścianie, pozostają one tam na stałe, co w znaczącym stopniu ogranicza wprowadzenie ewentualnych zmian w konfiguracji mebli. Stałe gniazdka na ścianie dobrze sprawdzą się do podłączenia sprzętów wymagających stałego dopływu prądu. Poza tym ich duża ilość na ścianach mogłaby niekorzystnie wpłynąć na estetykę wnętrza. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i proponujemy Ci gniazdko w blacie, które jest do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy go potrzebujesz. Nie chcesz z niego korzystać? Pozwól mu schować się i pozostać niewidocznym.

Gniazdka ukryte w blacie nie zakłócają idealne ładu pomieszczenia, pozwalają na jego aranżację bez żadnych elementów, które mogłyby wpłynąć na zburzenie harmonii kolorystyki i stylu. Możesz je umieścić w różnych miejscach na blacie, nie tracąc przy tym przestrzeni do pracy. Miksera czy blendera używasz nie tylko przy lodówce, gdzie masz dostęp do prądu, lecz w dowolnym miejscu. Wystarczy, iż wysuniesz listwę z gniazdkiem i podłączysz do niego urządzenie.

Gniazdka występują w dwóch wariantach – pionowe i poziome. Są modele, pozwalające na bezprzewodowe ładowanie telefonu. Podążamy za najnowszymi trendami, kreujemy nową jakość funkcjonalnej kuchni.

Zaprojektuj swoją kuchnię, uwzględniając gniazdka elektryczne w blacie kuchennym. Przekonaj się, jak dużo dzięki nim możesz zyskać. Zrezygnuj z gniazdek ściennych na rzecz praktycznych gniazdek w blacie. Stwórz projekt z innowacjami!

ZOBACZ TAKŻE

newsletter kuchnia na wymiar

ODKRYJ 10 ZASAD IDEALNEJ KUCHNI

Nareszcie nie musisz przeszukiwać zakamarków Internetu, aby zebrać wszystkie niezbędne informacje. Zrezygnuj z kosztownej metody prób i błędów – skorzystaj z pakietu praktycznych wskazówek opracowanych przez naszych specjalistów i zaplanuj kuchnię swoich marzeń!

Zobacz, co o nas mówią

MEBLE NA WYMIAR - KRAKÓW - OPINIE

Naszą wizytówką są rzetelne rekomendacje Klientów.
Mamy nadzieję, że już wkrótce z dumą zaprezentujemy także i Twoją opinię!

Przygotowane dla mnie meble kuchenne okazały się naprawdę bardzo dobrymi produktami. Znakomite wykonanie i świetnie zaprojektowane, idealnie pasują do reszty mojego mieszkania. Dzięki skorzystaniu z oferty kuchnie na zamówienie każdy mebel idealnie do siebie pasuje i co ważne nie zajmuje zbędnego miejsca w pomieszczeniu. Obsługę klienta również oceniam bardzo wysoko. To nie był to mój pierwszy zakup mebli kuchennych na wymiar w Krakowie, a dzięki firmie Szaman, na pewno nie ostatni. Zaskoczeniem okazała się bardzo rozsądna cena za tak dużą ilość pracy. Serdecznie polecam.

Zbigniew Dyrlik, Brzesko

Wykonane dla nas meble na zamówienie nie miały żadnych wad. Otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje na temat mebli kuchennych. Dzięki przygotowanemu projektowi wiedzieliśmy jak będzie wyglądać nasza kuchnia jeszcze przed przygotowaniem naszych mebli! Firma potraktowała nas w sposób zasługujący na wysokie uznanie, a obsługa przez cały czas była bardzo profesjonalna i sympatyczna, za co jesteśmy jej wdzięczni. Brawo!

Magda Latocha, Kraków

Wiem coś na temat tego jak trudno jest wybrać meble do swojej kuchni. Sporo czasu zajęło mi zdecydowanie czy kupuję gotowe elementy, czy wybiorę meble na zamówienie w Krakowie od dobrego producenta. Ostatecznie wybrałam tę drugą opcję, bo mam sporej wielkości kuchnię. Miałam upatrzony styl, więc brakowało mi już tylko profesjonalistów mogących spełnić moje marzenie. Na początek zupełnie za darmo otrzymałam odpowiadający moim wymaganiom projekt, a następnie fachowcy zajęli się jego realizacją. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo

Ewelina Zawadzka, Kraków

SZYBKI KONTAKT

Zmienimy Twoje pytania w wyczerpujące odpowiedzi.
Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność są do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI WYCENY

Partnerzy

partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner

ZAINTERESOWANY? DO DZIEŁA!

Czas na kuchnię Twoich marzeń!

Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywne rozwiązania są do Twojej dyspozycji

ZADZWOŃ LUB NAPISZ