Fronty frezowane

FRONTY FREZOWANE

Rzeźbione meble klasyczne, nowoczesne meble bez uchwytów.
Dekoracyjny charakter kuchni w każdym stylu.

Frezowanie to jedna z technik obróbki różnych materiałów, w tym drewna, metalu i tworzyw sztucznych. Znalazła swoje zastosowanie w stolarce meblowej, umożliwiając tworzenie frontów meblowych o bardzo dekoracyjnym charakterze. W zależności od materiału oraz koncepcji wykonujemy meble frezowane w stylu angielskim, prowansalskim czy retro, ale też mocno nowoczesnym, pozbawionym uchwytów.

Fronty frezowane

Ozdobne żłobienia w meblach klasycznych

Fronty frezowane przez długi czas były wykorzystywane w kuchniach o klasycznym charakterze. Doskonale podkreślają styl prowansalski i angielski, a także stanowią niezwykle ważnym elementem we wnętrzach retro. Frezowanie jest pewnego rodzaju techniką dekorowania drewna. To od naszej wyobraźni oraz fantazji zależy efekt końcowy. Przy pomocy frezarki wykonujemy zarówno bogate zdobienia frontów, jak i delikatne wykończenia. Najczęściej są to żłobienia takie jak kolumny i ramki, a przy bardziej wymagających projektach również motywy roślinne czy orientalne kształty.

Nowoczesna kuchnia bez uchwytów

Frezowaniu poddajemy też fronty do kuchni mocno nowoczesnych i modernistycznych, w których konieczne jest maksymalne ograniczenie detali w celu zachowania minimalistycznego i monochromatycznego charakteru wnętrza. W takich kuchniach charakterystyczne są fronty bez uchwytów, stanowiące idealnie gładką powierzchnię. Frezowane uchwyty ukryte są w obrzeżach lub w głębi frontów. Niezwykle efektownie prezentują się w połączeniu z lakierowaną powierzchnią o wysokim połysku, w kolorze sterylnej bieli lub głębokiej czerni. Frezowane uchwyty stosuje się też przy frontach drewnianych, co pozwala na połączenie eleganckiej klasyki z nowoczesnym minimalizmem.

Nowoczesna kuchnia bez uchwytów

Bogato zdobione meble do kuchni prowansalskiej, czy proste formy i gładkie powierzchnie bez uchwytów do kuchni nowoczesnej? Sprawdź, w jakich wnętrzach fronty frezowane prezentują się najlepiej, korzystając z naszej opcji projektowania online!

ZOBACZ TAKŻE

newsletter kuchnia na wymiar

ODKRYJ 10 ZASAD IDEALNEJ KUCHNI

Nareszcie nie musisz przeszukiwać zakamarków Internetu, aby zebrać wszystkie niezbędne informacje. Zrezygnuj z kosztownej metody prób i błędów – skorzystaj z pakietu praktycznych wskazówek opracowanych przez naszych specjalistów i zaplanuj kuchnię swoich marzeń!

Zobacz, co o nas mówią

MEBLE NA WYMIAR - KRAKÓW - OPINIE

Naszą wizytówką są rzetelne rekomendacje Klientów.
Mamy nadzieję, że już wkrótce z dumą zaprezentujemy także i Twoją opinię!

Przygotowane dla mnie meble kuchenne okazały się naprawdę bardzo dobrymi produktami. Znakomite wykonanie i świetnie zaprojektowane, idealnie pasują do reszty mojego mieszkania. Dzięki skorzystaniu z oferty kuchnie na zamówienie każdy mebel idealnie do siebie pasuje i co ważne nie zajmuje zbędnego miejsca w pomieszczeniu. Obsługę klienta również oceniam bardzo wysoko. To nie był to mój pierwszy zakup mebli kuchennych na wymiar w Krakowie, a dzięki firmie Szaman, na pewno nie ostatni. Zaskoczeniem okazała się bardzo rozsądna cena za tak dużą ilość pracy. Serdecznie polecam.

Zbigniew Dyrlik, Brzesko

Wykonane dla nas meble na zamówienie nie miały żadnych wad. Otrzymaliśmy wszystkie potrzebne informacje na temat mebli kuchennych. Dzięki przygotowanemu projektowi wiedzieliśmy jak będzie wyglądać nasza kuchnia jeszcze przed przygotowaniem naszych mebli! Firma potraktowała nas w sposób zasługujący na wysokie uznanie, a obsługa przez cały czas była bardzo profesjonalna i sympatyczna, za co jesteśmy jej wdzięczni. Brawo!

Magda Latocha, Kraków

Wiem coś na temat tego jak trudno jest wybrać meble do swojej kuchni. Sporo czasu zajęło mi zdecydowanie czy kupuję gotowe elementy, czy wybiorę meble na zamówienie w Krakowie od dobrego producenta. Ostatecznie wybrałam tę drugą opcję, bo mam sporej wielkości kuchnię. Miałam upatrzony styl, więc brakowało mi już tylko profesjonalistów mogących spełnić moje marzenie. Na początek zupełnie za darmo otrzymałam odpowiadający moim wymaganiom projekt, a następnie fachowcy zajęli się jego realizacją. Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, bo

Ewelina Zawadzka, Kraków

SZYBKI KONTAKT

Zmienimy Twoje pytania w wyczerpujące odpowiedzi.
Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywność są do Twojej dyspozycji.

ZOBACZ MOŻLIWOŚCI WYCENY

  Partnerzy

  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner
  partner

  ZAINTERESOWANY? DO DZIEŁA!

  Czas na kuchnię Twoich marzeń!

  Nasza wiedza, doświadczenie i kreatywne rozwiązania są do Twojej dyspozycji

  ZADZWOŃ LUB NAPISZ